Vistula Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest firmą działającą w segmencie benefitów pozapłacowych. Wspólpracujemy z wieloma znanymi markami i ciągle poszerzamy zakres naszej oferty.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Specjalisty do spraw rozliczeń i obsługi klienta

Zadania:

  • bieżąca obsługa zgłoszeń,
  • przygotowywanie raportów, analiz i rozliczeń,
  • wprowadzanie danych do systemów informatycznych spółki,
  • wsparcie w toczących się projektach.

Oczekiwania:

  • biegła znajomość Microsoft Office,
  • umiejętność myślenia analitycznego,
  • sumienność, dokładność, uporządkowanie w działaniu,
  • zaangażowanie i samodzielność,
  • mile widziane:
    • doświadczenie w bankowości.
    • dobra znajomość języka ukraińskiego (znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • komfortowe warunki pracy,
  • szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy,
  • udział w ciekawych projektach (również międzynarodowych)
  • przyjazną atmosferę pracy oraz jasno postawione cele,
  • elastyczny czas pracy pozwalający zachować work-life-balance,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, po okresie próbnym możliwość otrzymania dodatkowego ubezpieczenia).

Klikając „WYŚLIJ” wyrażam zgodę firmie Vistula Services sp. z o.o. w Warszawie na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj na stanowisko „Specjalisty do spraw rozliczeń i obsługi klienta”:

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

    • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Spółka Vistula Services sp. z o.o. ul. Pańska 96/83,00-837 Warszawa
    • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i c;
    • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
    • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
    • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymogiem ustawowym na podstawie art. 22¹ Kodeksu Pracy i niezbędnym do realizacji celu rekrutacji. Jest Pani/Pan zobowiązana do ich podania a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia rekrutacji;
    • Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów prawa;
    • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;
    • Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania;
    • Pani/Pana dane, w związku z bieżącym procesem rekrutacyjnym, będą przechowywane do 30 dni od dnia jego zakończenia. W przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych, Pani/Pana dane będą przechowywane 180 dni od momentu wysłania aplikacji lub do momentu wycofania zgody.

    Tutaj możesz się zapoznać z Polityką Prywatności